KA inviterer leverandører til webinar om bruk av Ordna eiendom i forbindelse med tilstandsanalyse utvidet nivå 2. Webinaret er særlig relevant for leverandører som skal gjennomføre tilstandsanalyser som del av overordnet forprosjekt i Kirkebevaringsfondet.
I webinaret gir vi en kort introduksjon til Kirkebevaringsfondet og overordnet forprosjekt, før vi går gjennom innlogging, tilganger og relevante verktøy i Ordna eiendom. Vi viser også hvordan tilstandsanalyser skal dokumenteres og rapporteres i løsningen.
Program:
Målgruppe: Leverandører som skal gjennomføre tilstandsanalyser som del av overordnet forprosjekt i Kirkebevaringsfondet.
Dato og klokkeslett: Tirsdag 26.mai kl. 10.00 – 11.30.
Kursholdere: Daniel Lundquist, Ole Christian Torkildsen og Thomas Brekk Unnvik (KA).
Pris: Kurset er gratis.
Tilgang: Kurset holdes i Teams og kurstilgang blir sendt ut pr. e-post i forkant.
Det vil ikke gjøres opptak av kurset.
Påmeldingsfrist: Tirsdag 26.juni kl. 08.00
Vennligst benytt elektronisk påmeldingsskjema ved å trykke på påmeldingsknappen nederst på siden (eller på hovedsiden for kurs). Bekreftelse på deltakelse sendes på e-post til deltakerne etter at påmeldingsfristen har utløpt.
Personvern: Les mer på vår personvernerklæring.